Sefaköy Merkezi Anten Adım Adım Kurulum Süreçleri

Kurulan çanak antenlerden alınan kablolar tek noktada toplanır ve santrallere bir defaya mahsus bağlantıları yapılır. Daire sayılarına göre santraller ( Multiswitch ) çoğaltılabilir. Çoğaltılmak istenen santrallere ayrıca çanak anten kurulumu yapılmasına gerek yoktur.

Talebe göre çoğaltılacak olan santraller önceden bağlantıları yapılmış santrallere eklenir ve böylece kullanıcı sayısı artar. Kullanıcı sayısına bağlı olarak her daireye 1 veya birden çok hat çekilebilir, çekilen her hat bir uydu alcısı içindir ve dairelere çekilmiş 1 kabloya 2 adet uydu alıcısı bağlanamaz.

Her uydu alıcısı için ayrı ayrı hat çekilmesi gereklidir. Merkezi uydu sistemi keşiflerini projelendirme hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir. Detaylı bilgi ve talepleriniz için 0212 698 78 23 numaralı telefonumuzdan müşteri hizmetlerimizle görüşünüz. Teknik ekibimiz aynı gün içerisinde sizleri ziyaret edecek ve sorunlarınıza derhal çözüm bulacaktır. Çözüm sunduğumuz büyük siteleri isim olarak burdan söylemek ticari ahlaken uygun görmediğimizden merkezi uydu sistemi kurulumu yaptığımız referanslarımız için bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Doğru tercih yapmak isteyen müşterilerimiz için bizlere ulaşmak için size böyle bir dev platform hazırlayarak sorun yaşadığınız ip tv olsun, reciverınız olsun çanak anteniniz olsun, uydunuz olsun, televizyonunuz olsun adı her ne olursa olsun hemen bir telefon ile sizlerin bizlere ulaşmanızı hedefledik. Bu atılımımızla Sefaköy televizyon servisi ihtiyacınız olduğunda hemen sitemizin iletişim menüsüne veya anasayfamımızın sağ üst köşesinde yer alan telefonlarımızla bizlere kolayca ulaşabileceğiniz kolaylıkta yaptık. Böylece kolayca bizlere ulaşıp sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Neden Pınaroğlu Elektronik’i Tercih Etmelisiniz ?

Şimdi sizlerde gerek uydu servisi olsun gerekse merkezi uydu servisi ihtiyacınız olsun yapmanız gereken teknik ekibimize telefonlarımız aracılığıyla ulaşmanız.

Durumu biraz daha komplex bir yapıyla izah edecek olursak küçükçekmece bu noktada yani uydu anten servisi hususunda biraz profesyonel olmayan uyducuların elinden çok çekmiş gibi. Nedenleri arasında bir çok madde sayabiliriz ama bu durumu izah edecek öncelikli olarak kalifiye olmayan personeller gelmektedir. Bizler bünyemizde uyducu olarak çalışmakta olan personellerimizi her yıl açılan ismek gibi kurslara göndererek onları bu branş alanında kalifiye olmaya mecbur ediyoruz. Dahası personellerimiz artık bünyemizde eğitim ve teknolojik gelişmelere adaptasyon noktasında o kadar aç ki uydu servisi ve çanak anten servisi hususlarında bizlere talep oluşturarak yok mu başka kurslar diyerek bizlerden talep etmektedirler.

Küçükçekmece Sefaköy Anten Servisi – miz Sizlere;

1- Uydu Servisi

2- Çanak Anten Servisi

3- Anten Servisi

4- İp tv servisi

5- Televizyon Tamiri

6- Uydu Bakımı

7- Anten Kurulumu

8- Yayın bulma ve tv kontrölü

9- Reciver Bakımı ve Kanal Ayarlama

10- Merkezi uydu Sistemi Kurulumu hizmeti sunmaktadır.

Kaliteli hizmet olarak karşınıza çıkan firmamız sizlere merkezi uydu sisteminin kuruluşunda aşağıda bahsedeceğimiz temeller dahilinde yapılmaktadır.

Küçükçekmece ‘nin bütün mahallelerine sunduğumuz hizmetin özünde bakışıyla kaliteli yayın hizmeti sağlamak gelmektedir. Yapılan her hizmet sonrası kalitemizden bahseden müşterilerimiz daha öncesinde evlerine veya işyerlerine hizmete gelen personellerimizin kalitesi karşısında komşusunda veya esnaf arkadaşında herhangi bir televizyon arızası veya uydu arızası yaşandığında hemen kartvizitlerimizi vererek bizleri önermektedir. Bu duruma yüzlerce kez şahit oluşumuz küçükçekmece uydu anten servisi olarak bizleri ziyadesiyle gururlandırmaktadır. Sizlerde bu vesile ile geride bıraktığımız yüzlerce mutlu müşterilerimiz arasında olabilmek için bizlere bir telefon açarak hemen irtibat sağlayabilirsiniz.

Sefaköy Uydu Firması Seçerken Olmazsa Olmaz !

  • Sabit telefonu mutlaka olmazsa olmazıdır,
  • Uydu tamir fiyatlandırmasını telefon ile verdiğiyle aynı olmalıdır,
  • Servis içinçağrıldığında en geç 30 dk – 1 saat arasında hizmet sunabilmelidir,
  • Faturalı ve/veya adisyon ile mutlaka çalışmalıdır,
  • Temiz ve hızlı servis sağlamalıdır,
  • Yaptığı işi garantili ve en az 1 yıl yaptığı işin arkasında durmalıdır.

Sefaköy’de çanak uydu anten servisi olarak verdiğimiz hizmetler; Sefaköy Çanak Anten Ayarı, Sefaköy Çanak Anten Ayarları, Sefaköy Çanak Anten Ayarlama, Sefaköy Çanak Anten Hassas Ayarı Bakımı, Sefaköy Çanak Anten Arıza ve Tamiri, Sefaköy Uydu Anteni Ayarlama, Sefaköy Uydu Çanak Ayarı, Sefaköy Anten ince ayar bakım Montaj, Sefaköy Televizyon Elembi Anten Bağlantısı, Sefaköy Televızyon Uydu Bağlama, Sefaköy Uydu Kanallarını Ayarlama, Sefaköy Uydu Alıcısı Kurulumu, Sefaköy Uydu Montajcisi, Antenci, Sefaköy Elektronik Tamircisi ve firmaları arasında bizi arayabilir TEKNİK SERVİS talebinde bulunabilirsiniz.

Pınaroğlu Elektronik Olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Sefaköy Uydu Anteni Ayarı,
Uydu Anteni Montajı Sefaköy,
Sefaköy Uydu Anten Kurulumu,
Sefaköy Uydu Anten Arıza,
Sefaköy Uydu Anten Ayarı,
Sefaköy Uydu Anten Montaj,
En Yakın Uydu Servisleri Sefaköy,
Sefaköy’de Frekans Ayari Yapan Servisler,
Sefaköy’de Anten Kurulumu Yapan Servisler,
Uydu Tamircileri Sefaköy ,
Sefaköy’de Uydu Alicisi Kurulumu Yapan Yer,
Sefaköy Uydu Tamiri Ayari Servis,
Sefaköy Uydu Çanak Servisi,
Tv Uyducusu iletişim Sefaköy,
Tv Antenci Sefaköy,
Sefaköy Tv Çanak Montaj tel,
Uydu Anteni Tamircileri Sefaköy,
Sefaköy Uydu Anten Servisi Kurulumu,
Sefaköy Çanak Anten Kurulumu,
Sefaköy Çanak Anten Nakil,
Çanak Anten Montaj Servisi Sefaköy,
Çanak Anten Servisi Sefaköy,
Çanak Anten Montajı Sefaköy,
Sefaköy Çanak Antenci,
Çanak Kurulum Sefaköy,
Sefaköy Çanak Kurulumu,
Sefaköy Çanak Ayarlama,
Sefaköy Çanak Montaj,
Çanak Uydu Ayarlama Sefaköy,
Sefaköy Uydu Anten Ayarlama,
Tv Uydu Baglantisi Sefaköy,
Sefaköy Uydu Canak Kurulumu,
Sefaköy Uydu Canak Anten Kurulumu,
Sefaköy Uydu Çanak Montajı,
Sefaköy Uydu Arıza Servisi,
Sefaköy Uydu Montajı,
Sefaköy Uydu Bulma,
Sefaköy Uydu Bağlama,
Sefaköy Uydu Ayarlama,
Sefaköy Uydu Bakim,
Sefaköy Uydu Kurulum,
Sefaköy Uydu Onarim,
Sefaköy Uydu Çalışmıyor,